Svatební vzpomínky

Zde je další inspirace co napsat do vašich svatebních novin ...

Chcete krásnou vzpomínku na svatbu, která Vám zůstane na památku? Dejte svým hostům k dispozici svatební strom a svatební knihu!
  Svatební strom je kresba nebo malba stromu bez listů. Namísto listů hosté otisknou svůj prst za pomoci speciální prstové barvy, kterou dostanou od novomanželů k dispozici. Současně se k otisku podepíší a mohou i připsat milý vzkaz pro novomanžele.
Svatební strom si můžete buď zakoupit nebo sami vyrobit. Namaluje Vám ho profesionální malíř jako originál nebo si můžete pořídit reprodukci takové malby. U reprodukce je výhoda, že zaplatíte o dost méně a výsledek bude také krásný. Poté, co svatební hosté strom náležitě ozdobí, si ho novomanželé mohou nechat zarámovat a pověsit ve svém společném domově.

TIP PRO VÁS!
Tiskárna svatebních oznámení Printia má pro vás vychytávku, a to, že tiskne svatební stromy v rozměru rámu z IKEA Ribba. Díky tomu ušetříte!

Svatební kniha je kniha o prázdných stránkách, která se zaplňuje vepsáním přání svatebních hostů pro novomanžele, popř. se doplní fotografií z Polaroidu, je-li k dispozici.

Návod k použití

Naše svatba je pro nás velice významný den a chtěli bychom si na ní uchovat pěkné vzpomínky prostřednictvím svatebního stromu a naší svatební knihy.
Rádi bychom Vám tedy vysvětlili, jak postupovat a co vás vlastně čeká.

Svatební strom

Jako památku na tento den, nám prosím pomozte dotvořit náš svatební strom.
  1. Vyberte si barvu razítka
  2. Otiskněte svůj prst na větvičku stromu dle inspiračního vzoru
  3. Podepište se na svůj otisk
  4. Očistěte se vlhčenými ubrousky
  5. Zavřete razítka, aby barva nevyschla

Svatební kniha

Do knihy nám můžete k fotografiím psát básničky, přání do manželství anebo jen tak napsat obyčejný vzkaz, že jste tu dnes byli s námi.
  1. Vyfoťte se dvakrát Polaroidem
  2. Jednu fotografii si můžete nechat
  3. Druhou fotografii nám vlepte do knihy
  4. Napište nám vzkaz nebo otiskněte razítko