Informujte o svatebním menu

Pro lepší orientaci hostů můžete ve svatebních novinách otisknout i svatební menuChutná-li vašim svatebním hostům na svatbě, máte víc než napůl vyhráno. Kvalitní svatební menu je pro spokojenost vašich svatebních hostů velmi důležité. Neméně podstatné jsou i vhodně podané informace o tom, na čem si vaši svatební hosté mohou pochutnat. Nedílnou součástí svatebních novin je obvykle i svatební menu. Bývá zvykem, že se menu rozdělí na svatební oběd a pokrmy podávané pro odpolední hosty.
      Do poledního menu patří aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod a zákusek (obvykle svatební dort). Nezapomeňte také na nápojový lístek rozdělený na alkoholické a nealkoholické nápoje. Jsou to právě svatební noviny jako ideální místo, kde můžete hosty informovat o tom, které alkoholické nápoje mají v rámci svatby zdarma. Tuto informaci je vhodné dát i na stoly, případně k baru.
      Jídlo pro odpolední hosty se sestává obvykle z nabídky různých pokrmů formou rautu. Vaši hosté jistě ocení, když se dozví, jaká omáčka či zálivka je čeká, jaké příchutě a náplně mají jednotlivé speciality. Můžete zde popsat i složení sladkého baru, máte-li ho součástí svatby nebo cukrovinek, které jsou k dispozici na stolech.

Svatební menu se může skládat z následujících položek


Přípitek
Polévka
Předkrm
Hlavní chod
Dezert

Nápojový lístek
pivo (druhy)
víno (druhy)
alkoholické nápoje (výčet)
nealkoholické nápoje (výčet)

Raut
seznam nabídky rautu