svatební noviny

pomůžeme Vám jak na ně

Jak na ně?

Chcete pomoct s výrobou takových novin ? 

Více se dozvíte zde.

Noviny na míru

Objednejte si u nás svatební noviny dle Vašeho zadání. Základem je už mít promyšlený styl Vaší svatby a případně i vzhled Vašeno oznámení v případě, že budete chtít mít vše sladěné v jednom vzhledu.

Objednávejte přes chat v pravém dolním rohu.

Jak vyrobit svatební noviny ?

První krůčky k Vašim novinám

Jako první je třeba si uvědomit, co ve svatebních novinách budete chtít mít. Čím budete chtít zaujmout nebo pobavit svatebčany. Jestli budete v nich ukazovat pouze vlastní fotky s popisky jako album nebo do novin zahrnout i aktuální informace například z politiky. Také je dobré popřemýšlet nad tím, zda-li se má ve svatebních novinách objevit nějaký vtip popřípadě nějaká spojovačka pro děti či křížovka pro dospělé.

Nevhodné informace do svatebních novin

Popřemýšlejte nad tím, kdo noviny bude číst. Kamarádi, přátelé, rodina, ale i dědečkovéa babičky. Bylo by dobré myslet na čitelnost-velikost textu, aby to staří lidé dokázali přečíst, ale i na obsah textů. Asi by jste nebyli rádi, kdyby například babička partnera se o Vás dočetla, že jste chodili tam, kde to v jejich dřívějších dobách nebylo vhodné. Popřípadě i s přídavkem nevhodných fotek. Každý jsme jiný, ale myslete na to, že né vždy všechny zajímá vše. Svatební noviny by neměli být nějak extremě dlouhé. Dlouhé texty přece nikoho moc nebaví.

Trocha humoru neni na škodu

Ve svatebních novinách by neměl chybět vtip. Ten lze docílit pomocí různých trefných vtipů, obrázků, zážitků a podobných věcí. Je možné i vytvořit si vlastní křížovku, kdy tajenkou by bylo například Vaše společné příjmení nebo cokoli jiného týkající se Vás.

Styl svatebních novin

Svatební noviny mohou být buď černobílé nebo barevné. Mouhou být slazené s Vaším stylem svytby. Tím je myšleno do různých barev nebo jako vintage styl, rustic styl apodobně. Svatební noviny mohou být i klasického vzhledu, otevíratelné dvojstranné nebo jen jako jednoduchá stránka.